Čierne skrinky

Prečo je dobré mať v aute autokameru?

Ak máte stále pochybnosti prečo je dobré mať v aute autokameru, pozrite si sériu nasledovných dopravných nehôd, ktoré zaznamenali práve kamery v aute a odpoveď na Vašu otázku Vám bude určite jasné.

Zhrnutie základných rád pre výber a obstaranie kamery do auta

Zhrnutie základných rád pre výber a obstaranie kamery do auta prináša pravidelný recenzent Mat z blogu Techmoan


Nájdete v ňom základné informácie, ktoré by bolo zbytočné opakovať v detailných recenziách a ak rozumiete anglicky, umožní vám základnú orientáciu v tom, čo by kamera mala mať v závislosti na tom, čo od nej očakávate. Video dobre uvádza do problematiky jednotlivých funkcií medzi ktorými sa ľudia pri kúpe rozhodujú a upozorňuje na tie, ktoré sú pre praktické využitie zbytočné.

DOD kamery do auta - Promo video

Reklamný video spot či promo video najlepších a najpredávanejších kamier do auta na svete - DOD. Spoločnosť Media Leaders s.r.o. je oficiálny distribútor DOD kamier. Viac info nájdete na na www.dod-tec.sk 

PC REVUE - Test kamier DOD LS300W a JOBO CarCam 720P

Recenzia a test kamier - DOD LS300W a JOBO CarCam 720P od magazínu PC RE­VUE. Verdikt - obid­ve tes­to­va­né auto­ka­me­ry pos­ky­tu­jú dos­ta­toč­nú kva­li­tu zá­zna­mu na bež­né pou­ží­va­nie, no prak­tic­ky troj­ná­sob­ná ce­na ka­me­ry DOD je vy­vá­že­ná vy­ni­ka­jú­cou kva­li­tou zá­zna­mu. Pou­ží­va­teľ tak mô­že pod­ľa vlas­tných pre­fe­ren­cií up­red­nos­tniť níz­ku ce­nu ka­me­ry JO­BO Car­Cam 720P ale­bo špič­ko­vú kva­li­tu zá­zna­mu DOD LS300W.

Predstavenie TOP modelu na trhu - DOD LS430W

Prinášame Vám prezentačné video na najnovší model kamery z dielne DOD LS430W, ktorý predstavuje špičku na trhu autokamier. Disponuje 2,7 "TFT LCD displejom so zabudovaným GPS loggerom, FULL HD rozlíšením. Kamera je ľahko pripevniteľná na čelné sklo, má zabudovaný G-senzor automatického spúšťania pre ochranu súboru pri náraze. Nová WDR technológia - kvalitné video pri akomkoľvek osvetlení, F1.6 veľká clona objektívu a 6G ostrá sklenená šošovka. Je vytorená zo 6 vrstiev skla - jednoducho TOP MODEL.