Čierne skrinky

Rady ako si vybrať vhodnú autokameru

Množstvo zákazníkov nevie, ako si správne vybrať tu pravú čiernu skrinku do auta. Prinášame Vám všetky dôležité informácie pre správny výber autokamery zo širokého sortimentu. 

Tento sprievodca Vám priblíži všetky aspekty, ktoré zavážia pri kúpe autokamery.

Recenzie a testy - CarCamCentral.com

Výber zo širokej ponuky autokamier v rôznych cenových reláciách môže byť značne komplikovaný a tak  Vám prinášame podrobný článok na CarCamCentral.com, ktorý rozoberá pohľad na jednotlivé cenové hladiny, s ktorými sa stretneme pri výbere Autokamery.


Okrem porovnania cien rozoberá predovšetkým kvalitu videa, množstvo funkcií a výbavu (GPS, Wi-Fi), rozmery kamery a jej uchytenie, záruku. Upozorňuje na skutočnosť, že čínske kamery sú zvyčajne menej kvalitné (žiadna napríklad nemá vysokú odolnosť voči teplu), kvalitnejšie kamery sú síce drahšie ale ďaľeko použiteľnejšie. 

 

Kamera v aute: Dôkaz neviny aj nášľapná mína

Kamery v autách sa môžu osvedčiť v častých prípadoch spornej viny pri nehode alebo priestupku. Spája sa s nimi však aj niekoľko rizík a sankcií.
 

Popularita malých kamier za čelným sklom auta, tzv. čiernych skriniek, prudko rastie. Dôvodom nie sú len problémy vodičov pri dokazovaní neviny v prípade dopravnej nehody. Aj pri obyčajnom priestupku často poslúžia ako úderný protiargument, napríklad vtedy, keď policajt obviní vodiča, že sa nezastavil na „stopke“ alebo predchádzal cez plnú čiaru.

Profesionálne zhodnotenie a test DOD LS430W

Profesionálne zhodnotenie a test kamery do auta DOD LS430W od odborníkov z portálu - Auto-kamera.cz

"LS430W je kamera do auta, která má všechny funkce, které očekáváte, a některé navíc. Díky zpracování a výbavě ji budete brát jako samozřejmost a budete spokojení s výsledky, na rozdíl od levnějších méně kvalitních autokamer, u kterých se budete muset vyrovnávat s nedostatky. Jednou z hlavních předností kamery je kvalita záznamu,spolu s dalšími vlastnostmi je dostatečná pro to, abyste po dlouhou dobu od nákupu neuvažovali o jiné autokameře a necítili potřebu porovnávat s novými modely." 


Čítaj celú recenziu DOD LS430W na auto-kamera.cz